Ресторан

Ресторан готелю “ Катерина”, розрахований на 200 чоловік, має 2 бенкетних зала і облаштований для проведення урочистих подій, весіль, бенкетів, корпоративів.

Перші страви

Грибна юшка з домашньою локшиною

Грибна юшка з локшиною — це наваристий суп української кухні. Спочатку рідку частину юшки називали «юхой», але поступово змінену назву – «юшка» стало застосовуватися для позначення рідкої частини будь-якого супу або юшки, заснованого на рибному або м'ясному бульйоні. Грибну юшку готують з домашньою локшиною, овочами, пельменями і різними крупами. Також готуть грибну юшку з молодих опеньків, так як вони додають їй приголомшливий смак і неймовірно густий навар.

Борщ з м'ясом

Борщ вважається по праву українським блюдом, але в різних кухнях Світу готують борщ по-своєму. До речі кажучи, національним блюдом він вважається не тільки в Україні, але й в Росії, Польщі, Білорусії, Молдови, Румунії та Литві. Відмітна особливість будь-якого борщу, не залежно від інгредієнтів, - це його насичений бардовий колір і звичайно ж густа консистенція.

Чанахи по-львівські

Чанахи - традиційне блюдо грузинської кухні, що представляє собою тушковану в глиняному горщику баранину з овочами. Подібні страви широко поширені на Сході. Технологія приготування не так складна. Воно готується за принципом «поставив і забув», тобто приготування цієї страви не вимагає додаткових операцій під час приготування. Ароматне і смачне чанахи порадує вас.

Солянка з м'ясом

Неймовірно смачна, ароматна і апетитна солянка – це блюдо російської національної кухні. Суп з кисло-гостро-солоним смаком, до складу якого входять такі інгредієнти як розсіл, кислі огірки, маслини, м'ясо, ковбаса і овочі.

Суп з фрикадельками

Улюблений суп для дітей і дорослих – суп з фрикадельками. Як зробити цю страву ще смачнішими? І відповідь проста, більше м'яса, вареної картоплі! Смачний насичений бульйон, ніжні овочі і фрикадельки, приправлені спеціями, припадуть до смаку навіть самим вибагливим їдцям, які не люблять перші гарячі страви.